MŪSŲ TIKSLAS

Vystyti tik iš autentiškų žaliavų pagamintų produktų didmeninės prekybos verslą, būti patikimu partneriu, išlaikyti ir tobulinti produkcijos kokybės lygį, atitinkantį aukščiausius maisto saugos reikalavimus bei užtikrinantį bendrovės sėkmingą vystymąsi ir pelno augimą. Išlaikyti lyderio poziciją Lietuvos rinkoje, plėstis užsienio rinkose.

0
Metų
0
Darbuotojų
0
prekės ženklai
0
Šalys

kokybė

Nuolat tobuliname savo kokybės politiką, diegiame naujus technologinius sprendimus, efektyviname gamybos procesus. Džiaugiamės, kad mūsų pastangos buvo įvertintos „IFS FOOD” tarptautiniu kokybės sertifikatu.

PRIVAčios etiketės

UAB „Lomista” pasirūpina visų paslaugų paketu – nuo produkto pasirinkimo iki norimo prekės ženklo sukūrimo su privačia etikete bei taros pasirinkimu. Asortimente turime fasuotos produkcijos ir sveriamo aliejaus. Siūlome plastikinę tarą. Galime paruošti norimo dizaino etiketes ant kelių rūšių popieriaus, padengto tiek paprastu, tiek UV laku. Produkcija pakuojama į gofro kartono dėžes, kurios gali būti rudo arba balto kartono, perforuotos arba be perforacijos, pageidaujamo dizaino. Taip pat, prekes galime pakuoti aptraukiant plėvele.

TARPTAUTINĖ VEIKLA (EKSPORTAS IR PARODOS)

Nuo 2013 m. ženkliai išaugo UAB „Lomista“ eksportas į Baltijos ir Skandinavijos šalis, Centrinę ir Vakarų Europą. Gavusi paklausimą iš kitų šalių, mūsų įmonė pateiks konkurencingus pasiūlymus, padės išspręsti klientui rūpimus logistikos ir kitus su produktų užsakymais susijusius klausimus.

UAB „Lomista“ nuolatos dalyvauja maisto produktų parodose, kuriose pristato savo produkciją, veiklą, aptaria bendradarbiavimo galimybes su užsienio partneriais. Pagrindinės lankomos parodos yra „Anuga“ (Vokietija), SIAL (Prancūzija). UAB „Lomista“ taip pat dalyvavo gegužės mėnesį vykstančioje tarptautinių prekių ženklų parodoje PLMA (Olandija), kur galima rasti įmonės stendą Lietuvos įmonių paviljone.

Gamyba ir logistika

Aliejus priimamas tiek iš geležinkelio (plačioji vėžė), tiek iš autocisternų. Per dieną galima priimti virš 200 t aliejaus. Aliejaus priėmimo punktas įrengtas taip, kad galima dirbti net esant dideliems šalčiams lauke.

 

Išplistymo linijos 0,9 – 1 l fasavimo linijos yra pilnai automatizuotos – pradedant butelių pūtimu ir padavimu į liniją, baigiant automatiniu išfasuotų butelių sudėjimu į dėžes, dėžių paletavimu, aptraukimu „strechhood“ plėvele.

 

Turime galimybę sandėliuoti apie 1000 palečių produkcijos. Sandėliavimui naudojame „drive in“ sistemą. Tai leidžia sandėliuoti įvairų produkcijos asortimentą, pagreitina produkcijos atrinkimą ir atkrovimą.